Kas neļauj nopirkt savu namu?

Ikvienai no mums dzīvē var rasties depresīvas domas par savu attīstību, jo nama iegāde nav lēts prieks. Var gribēties dzīvokli, bet var arī gribēties māju. Tas maksā naudu. Tas var radīt depresiju. Piemēram, var rasties nepārliecinātība par jauno darba vakanci, savu mērķu realizēšanu vai kādu citu dzīves aspektu. Ja dzīve liek tev priekšā kaut ko jaunu, līdz šim nepieredzētu, ir skaidrs, ka sākumā var uznākt bailes un nepārliecinātība par sevi. Svarīgi ir neļauties negatīvām sajūtām krīzes brīžos un neatturēt sevi no jaunā, kas var izrādīties pat ļoti labs un vajadzīgs tev. Sniegsim dažus padomus, kas Tev palīdzēs vieglāk attīstīties un sasniegt iecerēto.

 • Pārvari grūtības un valdemāra ielā dzīvosi jau drīz
 1. Nereti daudzi iestāsta sev, ka nav spējīgi piepildīt iecerētos plānus. Bet – kurš tad teica, ka būs viegli;
 2. Atceries, ka jo trakāka ideja (dzīvoklis jaunajā projektā Valdemāra ielā) Tev šķiet pirmajā brīdī, jo lielāka iespēja, ka tas paņems no tevis gan spēku, gan enerģiju. Svarīgi minēt, ka rezultāti taču nenāk vienā dienā, tāpat vien neko nedarot. Tie ir jānopelna, nereti smagi strādājot;
 3. Un nav būtiski, vai runa ir par jaunu darba piedāvājumu, studiju atsākšanu vai, piemēram, sporta nodarbību ieviešanu savā dzīvē.
 • Laika plānošana
 1. Pārstāj sūdzēties, ka Tev nav laika. Atceries, ka lai vai kas notiktu tavā dzīvē, pats sev tu esi galvenais cilvēks. Jo dzīve, kuru tu dzīvo, ir tava un nepieder nevienam citam;
 2. To tavā vietā nevar izdzīvot neviens cits cilvēks, tāpat kā tu – nevari izdzīvot citu dzīves. Atceries, ka laiks sev un savām lietām ir jāatrod vienmēr, pat ja tas nereti šķiet neiespējami.
 3. Ņem vērā, ka sevis attīstīšana un pilnveidošana ir būtiska ikvienā vecumā.
 • Savu prasmju un talantu apzināšanās
 1. Nereti daudzi cilvēki sev iestāsta, ka neko nemāk. Tas ir vienkāršākais, ko sev iestāstīt. Neviens nevar mācēt visu. Bet visi visu var iemācīties, ja vien patiesi to vēlas un cenšas;
 2. Protams, ir lieliski, ja esi talantīgs, bet arī tad ir nepieciešama regulāra mācīšanās un tā attīstība. Ja talanta nav, visu vienalga var iemācīties.

Var likties muļķīgi, bet šie ieteikumi reāli var palīdzēt nopirkt normālu dzīvokli valdemāra ielas rajonā, kur atrodas lieliski nami un atmosfēra.