Tipiskas pazīmes, kas piemīt veiksmīgai sievietei

Esam analizējuši sievietes Valdemāra namu apkaimē un turpinot lasīt, uzzināsiet, kādas ir valdemāra ielas veiksmīgākās sievietes!

Mēdz teikt, ka patiesi bīstama sieviete ir sieviete, kura neapzinās savu skaistumu. Iespējams, ka līdzīgi var sacīt arī par veiksmīgu sievieti, kurā nav radušās lepnības un augstprātības jūtas par savu stāvokli -gan karjerā, gan cilvēku vidū.

Ir daži veidi, kā valdemāra ielas veiksmīgu sievieti var atšķirt no citām, un tos varat likt lieta, vērojot viņā šādas iezīmes:

  • neklausīšanās citos.

Veiksminiekiem nav vajadzīgs citu apstiprinājums viņu darbībai. Taču, lai arī patstāvīgi, šie cilvēki bieži vien ir pateicīgi savai ģimenei un draugiem par sniegto atbalstu mērķu sasniegšanā. Īpaši tad, ja šie mērķi ir saistīti ar lielu vientulību, kāda sagaida gan tos, kas nolēmuši kāpt Everestā, gan tos, kuru mērķis ir karjeras augstumi.

  • Sekošanai savai sirds balsij.

Sekojot savai sirds balsij, mēs nonākam tur, kur mums ir jānonāk, un kļūstam par to, par ko mums ir jākļūst. Tam vajadzīga liela drosme, jo šādi pūliņi bieži nenes tradicionālos augļus – naudu un slavu. Taču patiesi veiksmīgam cilvēkam tādi arī nav vajadzīgi. Viņus piepilda vēlme, sava mērķa un

  • misijas apziņa.

Lai sasniegtu ko vairāk par ierindas cilvēka iekarojumiem – labu algu, māju, suni un pārticīgas vecumdienas, ir nepieciešama misijas apziņa. Tas ir kaut kas augstāks par darba darīšanu atalgojuma dēļ, parastu mērķa sasniegšanu. Ticīgiem cilvēkiem tā ir augstākās providences apziņa, caur kuru tiem tiek sniegtas atklāsmes, citiem – darbs kāda labā, vai tas būtu konkrēts cilvēks, vai sabiedrība kā tāda.

  • Viņas nestrādā naudas dēļ.

Viņas strādā apziņas dēļ, ka spēj kādam palīdzēt, sniegt risinājumus problēmām un radīt jaunas iespējas citiem. Veiksminieču karjeras soļi var būt arī saistīti ar naudas iegūšanu, taču kādā brīdī viņas apstājas pie domas, kam tas viss vajadzīgs?

  • Mērķa apziņa.

Lai spētu kaut ko sasniegt, galvenais ir mērķis. Veiksmīgā izvirza mērķus un sasniedz tos, soli pa solim sekojot sevis izplānotai stratēģijai un taktikai. Ko katra liek lietā – savu šarmu, gudrību, sakarus, ģimenes stāvokli – ir atkarīgs tikai no viņas pašas. Bet viņa prot atrast vajadzīgos līdzekļus un nekautrēdamās izmanto to, kas viņai ir dabas, likteņa vai karmas dots.

  • Savas vērtības apziņa.

Veiksminiece apzinās, ka ir skaista, stipra un drosmīga. Viņa neatlaidīgi virzās turp, kur ir iecerējusi nokļūt, un agri vai vēlu sasniedz savus sapņus. Viņa netērē laiku, lai tīksminātos par sevi, žēlotu sevi vai nožēlotu izdarītās kļūdas. Viņa analizē savus kļūmīgos soļus, sper nākamos pareizajā virzienā un mācās arī no citu kļūdām.

  • Savs īpašais stils.

Valdemāra veiksminiece neatteiksies no sava īpašā matu sakārtojuma vai ierastā apģērba stila tikai tādēļ, ka kāds to pieprasīs. Viņa atteiksies no acīm redzamiem labumiem, lai iegūtu tieši to, ko pašas vēlas.